Прескочи към основното съдържание на страницата Прескочи до контекстното меню

Летен празник в Община Троян

22
Авг
2011
gerb1.png
О Б Щ И Н А     Т Р О Я Н
 
Жители  и гости на град Троян,
Заповядайте на Летен празник,
организиран от Минко Акимов - кмет на Община Троян и

хотел “Шато монтан”,
на 27. 08. 2011 г. /събота/ от 10 часа
място: басейна на хотел “Шато монтан”

Очакват ви състезания в басейна - атрактивни водни скокове и плуване, силови състезания за мъже - вдигане на тежести и още много други атракции и изненади.
Осигурени награди за най- добрите!

И през август в Троян е хубаво и весело!
 
Последна промяна: 15:40, 22 Август 2011
Разглеждания: 2980

Бъдете информирани

Абонирайте се за нашия бюлетин!

Получавайте първи всички актуални новини, събития, обяви и съобщения от Община Троян.

Формуляр за абонамент за бюлетин

Последвайте ни във Facebook