Прескочи към основното съдържание на страницата Прескочи до контекстното меню

Проектът „ABBA simphonie“ ще гостува на Троян по повод 9 май

23
Апр
2024
АББА Симфони

По повод Деня на Европа, 9 май, жителите и гостите на Троян ще може да се насладят на изпълненията на „ABBA simphonie“ - с Люси Дяковска, Милица Гладнишка и Плевенска филхармония с маестро Георги Милтиядов. 
Песните на световноизвестната поп група ABBA са в нов аранжимент за оркестър и солисти. Троянската публика ще може да се наслади на музикалните изпълнения напълно безплатно, като подарък от Община Троян. 
Динамика извън класическите форми в нов прочит за симфоничен оркестър и поп гласове ще пресъздадат музикантите в този проект, влизайки в магията на ABBA. Музиката на шведската група ще оживее на троянска сцена. Диригент на този уникален по рода си музикален проект е маестро Найден Тодоров. Аранжиментите са дело на Пламен Проданов и Георги Милтиядов, който е и пианист, и ко-диригент на проекта. 

9.05.2024 г., 19:00 ч., пл. "Възраждане"

Последна промяна: 08:25, 25 Април 2024
Разглеждания: 295

Бъдете информирани

Абонирайте се за нашия бюлетин!

Получавайте първи всички актуални новини, събития, обяви и съобщения от Община Троян.

Последвайте ни във Facebook