Прескочи към основното съдържание на страницата Прескочи до контекстното меню

„Подари на непознат“ – за девета поредна година ще направи празници на наши съграждани по-щастливи

05
Дек
2024
обявяване-кампания

Стартира деветата поред благотворителна кампания на Община Троян „Подари на непознат“, чрез която можете да зарадвате с подарък за предстоящите празници дете или възрастен в затруднено социално и финансово положение.

Тази година в кампанията са включени 76 деца от семейства в неравностойно положение и 88 самотноживеещи възрастни хора с ниски доходи, които имат различни потребности – от хранителни продукти, дрехи, обувки, играчки и др.

Нуждаещите се лица са подбрани от Община Троян, въз основа на дадени предложения от кметове и кметски наместници по населени места, образователните институции, социалните услуги на територията на общината и Отдел „Закрила на детето“ към Дирекция „Социално подпомагане“ гр. Троян.

Информация за включените в кампанията лица и техните нужди може да бъде намерена на:

1. сайта на Община Троян: https://www.troyan.bg

2. на страницата във Facebook: https://www.facebook.com/podarinanepoznat/

3. в административната сграда на ул. „Любен Каравелов“ №42, ет. 1

4. на телефон: 0877 616 513, bvasileva@troyan.bg

Необходимо е подаръците да са добре опаковани, а на опаковката да има информация за кое лице и под кой номер в списъка е Вашият подарък.

Приемат се само нови, неупотребявани дрехи, играчки или други предмети. Хранителните продукти следва да бъдат дълготрайни (поради липса на място за съхранение на продукти с кратък срок на годност), фабрично пакетирани с упоменат срок на годност.

Закупените подаръци може да оставите всеки работен ден от 8:00 ч. до 12:00 ч. и от 13:00 ч. до 17:00 ч. в следните пунктове:

1. Общински комплекс „Социална и здравна политика“ на ул. „Любен Каравелов“ № 42, ет. 1, тел.: 0877 616 513

2. При дежурния в сградата на Общинска администрация на пл. „Възраждане“ № 1, тел. 0670 68050

3. След 17:00 ч. и през почивните дни можете да оставите Вашия подарък при дежурния в сградата на Общинска администрация на пл. „Възраждане“ № 1.

Подаръци се събират до 17.12.2024 г. включително, а ще бъдат раздадени на хората на 19 и 20.12.2024 г.

В маркиран жълт цвят ще виждате позициите, за които вече има осигурени или заявени подаръци.

При невъзможност за подсигуряване на всичко изброено за даден номер от списъка, може да закупувате и само част от посочените артикули.

 

СПИСЪК ЗА КАМПАНИЯТА ПОДАРИ НА НЕПОЗНАТ 2024 Г.

ДЕЦА, МНОГОДЕТНИ СЕМЕЙСТВА,

САМОТНОЖИВЕЕЩИ ВЪЗРАСТНИ ХОРА, ЛИЦА С НИСКИ ДОХОДИ

ДЕЦА И МНОГОДЕТНИ СЕМЕЙСТВА

1. Момчета на 9 г. и 10 г. Деца от семейство в неравностойно положение с ниски доходи. Децата имат нужда от: За момчето на 9 г. - комплект анцуг №146, зимни ботуши №36, комплекти шал, шапка и ръкавици. Ще се зарадва на играчка - спайдърмен и пушка. Момчето на 10 г. - комплект анцуг №158, зимни ботуши №38, комплекти шал, шапка и ръкавици. Иска за получи ученическа раница Майнкрафт или Бролстарс и енциклопедия.

2. Момче на 10 г.  Детето се отглежда само от бащата. Семейството е с ниски доходи. Има нужда от: играчка и зимно яке размер 152 см.

3. Момчета на 11 г. и 12 г. Майката сама отглежда децата си. Имат финансови затруднения. Децата се нуждаят от:  за 12 г. момче - зимно яке и спортен комплект размер 152-158 см., зимни обувки № 40-41; за 11 г. момче – зимно яке, дънки и блуза размер 146 см. и зимни обувки № 35 и книги.

4. Момче на 12 г. Майката е диагностицирана с множествена склероза. Семейството е с минимални доходи и финансови затруднения. Детето има нужда от: суитчър и ватирано долнище на анцуг размер 158 см.

5. Момиче на 9 г. През 2016 г. детето остава полусирак след като бащата почива при катастрофа. Майката сама отглежда детето си. Детето има нужда от: GSM (телефон).

6. Момиче на 10 г., момче на 7 г. и момче на 1 г. и 2 м. Семейството е с ниски и непостоянни доходи. Децата имат нужда от лакомства и: За момичето на 10 г. - зимни ботуши № 34 и образователни книжки и игри; За момчето на 7 г. - зимни ботуши № 32, образователни книжки и игри; За момчето на 1 г. и 2 м. - зимно яке размер № 82.

7. Момче на 10 г.  Дете с увреждане, ЕР на ТЕЛК 60 % с диагноза Умерена умствена изостаналост. Момчето се отглежда от майката, като в семейството има още 2 по-големи деца: момче, което също е с увреждане и момиче. Семейството има нужда от: хранителни продукти и лакомства.

8. Момиче на 15 г. Дете с увреждане, ЕР на ТЕЛК 50 % с диагноза Умерена умствена изостаналост. Отглежда се само от майката, която не работи, бащата е починал. Имат нужда от: хранителни продукти и лакомства.

9. Момче на 4 г. Детето е с увреждане – моторна алалия. Момчето се отглежда само от майката, няма баща. Имат нужда от: хранителни продукти и лакомства.

10. Близнаци - момчета на 3 г. И двете деца са с увреждане и ЕР на ТЕЛК с 65 % с диагноза Генерализирано разстройство в развитието. Майката сама отглежда 3 деца. Имат нужда от: хранителни продукти и лакомства.

11. Момче на 3 г., братя близнаци на 12 г. и сестра на 8 г. Най-малкото дете е с ЕР на ТЕЛК с диагноза детски аутизъм. Семейството живее на квартира и изпитва финансови затруднения. Имат нужда от: хранителни продукти и лакомства. Момчето на 3 г. ще се зарадва на магнитна дъска за игра; За момичето на 8 г. е необходим гащеризон за сняг размер 146-152 см.; За близнаците - момчета по един чифт обувки № 42.

12. М омче на 14 г. Детето е с увреждане – контрактура на става. Налагат се чести медицински прегледи извън града, които майката заплаща. Тя сама отглежда двете си деца. Живеят на квартира. Има нужда от: хранителни продукти и лакомства. Детето ще се зарадва на настолна игра - МОНОПОЛИ, на която да играе заедно с брат си.

13. Момче на 4 г. Детето е с  дете с общо недоразвитие  на речта – полиморфна дислалия. Отглежда се само от майката, която не получава никаква подкрепа от бащата. Имат нужда от: хранителни продукти, а детето би се зарадвало на пъзел с Пес патрул.

14. Момче на 18 г. и момче на 15 г. Децата се отглеждат само от майката. Бащата е починал.Имат нужда от хранителни продукти и по един чифт обувки № 47.

15. Момиче на 17 г., момче на 14 г., момче на 8 г. и момче на 5 г. Децата се отглеждат от бабата. Имат нужда от хранителни продукти и лакомства и: за момичето – зимно яке и дрехи размер S и М, обувки № 37за момчето на 14 г. - зимно яке и дрехи размер 160-170 см., обувки № 41; за момчето на 8 г. - зимно яке и дрехи размер 140 см., обувки № 35за момчето на 5 г. - зимно яке и дрехи размер 105-110 см., обувки № 32.

16. Момче на 7 г. Дете със здравословни проблеми, отглеждано от единия родител. Има нужда от: зимно яке размер 160 см, и зимни обувки № 33-34

17. Момиче на 11 г.   Майката е безработна, тя полага основно грижи за отглеждането и възпитаването на детето. Не е прекъснат контакта с бащата, но той не плаща издръжка. Майката трудно се справя с покриването на ежедневните разходи. Детето има нужда от: зимни обувки № 38 и храна пакетирана.

18. Момче на 10 г. и момиче на 9 г. Родителите са разделени, детето живее само с баща си. Със затруднено финансово положение. Имат нужда от: хранителни стоки. Децата ще се зарадват на играчка и лакомства.

19. Момичета на 3 г. и на 6 г. Семейството е с ниски доходи и изпитват финансови затруднения. Имат нужда от: хранителни стоки. Децата ще се зарадват на играчка и лакомства.

20. Момиче на 6 г.  Дете от семейство с ниски доходи. Семейството има нужда от хранителни продукти. Детето ще се зарадва на играчка и лакомства.

21. Момче на 7 г. и момиче на 12 г. Децата са от семейство с ниски и непостоянни доходи. Семейството има нужда от хранителни продукти, децата ще се зарадват на играчка и лакомства.  Момичето обича да рисува.  Момчето на 7 г. има нужда от зимни ботуши № 30 и зимно яке размер 120 см.

22. Момче на 7 г. Детето се отглежда от бабата. Живеят в лоши битови условия. Семейството има нужда от хранителни продукти. Детето ще се зарадва на играчка и лакомства.

23. Момиче на 12 г. Детето е сирак, отглежда се от бабата. Момичето е високо 170 см., има нужда от зимно яке размер: 44-46, зимни боти (черни) № 40 и лакомства. Семейството има нужда от хранителни продукти.

24. Момичета на 5 г. и на 9 г. По-голямото дете е с аутизъм. Децата ще се зарадват на играчка – кукла или пособия за рисуване и оцветяване.

25. Момче на 3 г. Майката сама отглежда детето си и е в затруднено финансово състояние. Детето има нужда от: зимно яке размер 116 см. и зимни обувки № 28.

26. Момиче на 11 г., момче на 6 г., момиче на 3 г. Многодетно семейство в затруднено финансово положение. Имат нужда от: За момичето на 11 г. – зимно яке, спортен екип, блузи размер 155 см., зимни обувки № 37; За момчето на 6 г. - зимно яке, спортен екип, блузи размер 130 см., зимни обувки № 34; За момичето на 3 г. - зимно яке, спортен екип, блузи размер 104 см., зимни обувки № 28.

27. Момиче на 8 г.  Детето е от многодетно семейство, живеещо в лоши битови условия. Има нужда от: обувки № 34, зимни дрехи – яке, блузки и панталони размер 134-140 см.

28. Момиче на 9 г. и момче на 12 г. Децата са от многодетно семейство, живеещо в лоши битови условия. Има нужда от: За момичето - Обувки № 33, зимни дрехи – яке, блузки и панталони размер 134-140 см. За момчето - обувки № 37, зимни дрехи – яке, блузки и панталони размер 153-158 см.

29. Момче на 13 г. Детето е от многодетно семейство, живеещо в лоши битови условия. Има нужда от: обувки № 35, зимни дрехи – яке, блузки и панталони размер 153-158 см.

30. Самотна майка на 34 г. Многодетна майка, с три деца. Имат нужда от: хранителни продукти

31. Момче на 14 г. Детето живее с попечител – лелята по майчина линия. Майката е жива, но е със здравословни проблеми. Бащата е починал. Детето има нужда от: Спортен екип размер L и зимно яке размер L/XL

32. Момче на 18 г. Детето живее само с баща си, майката е починала. Имат нужда от: хранителни продукти.

33. Момиче на 10 г. Детето е сирак, отглежда се от бабата, която е пенсионер. Детето би се зарадвало на някакъв подарък или парична сума, с която да подпомогне осъществяването на екскурзия.

34. Момче на 8 г. Детето се отглежда само от майката. Семейството живее на квартира, майката е безработна в момента. Детето иска за подарък: Колекция „Топ мистерии“  или „50 невероятни места в България“ на Слави Панайотов – The Clasher.

35. Момче на 12 г. Детето има по-голям брат, който завърши средно образование и в момента работи. Момчетата се отглеждат от самотна майка. Семейството е в затруднено положение, живеещо в неприемливи битови условия. Майката има здравословен проблем и се нуждае от операция, поради което не работи. Жилището, което обитават, е със счупени прозорци, средства не достигат за храна и отопление. Въпреки тежките условия, малкият син показва впечатляващи познания по математика и английски език. Децата имат нужда от: велосипед и хранителни продукти.

36. Момче на 10 г., момиче на 12 г. и момиче на 5 г. Деца от многодетно семейство, едно от които е диагностицирано с обучителни затруднения, има и епилепсия. Предстои консултация със специалист и преминаване на ТЕЛК комисия. Родителите полагат грижи за децата си, но имат финансови затруднения. Имат нужда от: За момчето на 10 г. - зимни обувки № 35-36; зимно яке размер - 134-140 см. Детето ще се зарадва и на лакомства; За момичето на 12 г. – ботуши № 34 и лакомства; За момичето на 5 г. – зимно яке размер 128 см. и лакомства.

37. Момичета на 2 г., 3 г. и на 4 г. Деца от многодетно семейство с много ниски доходи. Изпитват финансови затруднения. Имат нужда от: хранителни продукти и лакомства.

38. Момчета на 1 г. и на 2 г. Семейство с ниски доходи и изпитват финансови затруднения. Имат нужда от: хранителни продукти и лакомства.

39. Момчета на 8 г., 14 г. и 15 г. Момчетата се отглеждат изцяло от своя баща, с основната помощ на неговите родители. Не получава детски надбавки или други помощи, не получава месечна издръжка от майките на децата, както и никаква финансова помощ от тях. Бащата е работещ, но въпреки това изпитва финансови затруднения. Децата посещават редовно училище, стриктни и отговорни ученици. Бабата по бащина линия се грижи за домакинството и приготвянето на храна за децата. Имат нужда от: хранителни продукти и лакомства за децата.

40. Момичета на 3 г. и на 4 г. Едното дете е диагностицирано с астма. Бащата е работещ, но извън територията на община Троян. Майката е с влошено здравословно състояние и изпитват финансови затру днения при отглеждането на децата. Семейството има нужда от трайни хранителни продукти

41. Момиче на 10 г. Момиче се отглежда само от майката, която е с влошено здравословно състояние и ползва продължителен отпуск по болест. Детето редовно посещава училище, с отличен успех, целеустремено и мотивирано. Бащата на момичето не помага финансово на майката за отглеждането на детето. Мечтата на момичето е да посещава уроци по пиано, а майката няма възможност да заплаща и този разход, който е в размер на 48 лв. месечно. Майката полага всички усилия да стимулира момичето, както в образователния процес, така и в извънкласните дейности. Детето има нужда и от дрешки: (клинчета и блузки, дънки размер 140 см.), би се зарадвало и на лакомства. 

42. Момиче на 10 г. и момче на 13 г. Деца от многодетно семейство в затруднено финансово положение. Има нужда от: За момиче на 10 г. - обувки № 36, Дрехи за сезона размер 146 см.; За момче на 13 г. – обувки № 42, дрехи за сезона размер 152 см.

43. Момче на 7 г.  Дете от семейство с безработни родители, в затруднено финансово положение. Има нужда от: зимно яке, размер 128 см.

44. Момиче на 18 г. Родителите на момичето са безработни, живеят отделно, не се интересуват от нея, никога не са присъствали на родителска среща. Настойници на момичето са били нейните баба и дядо, които са починали през 2024 г. Към настоящият момент момичето живее с брат си и с вуйчо си, които са с влошено здравословно състояние. Ходи с желание на училище и винаги се отнася отговорно към ангажиментите си. Има нужда от: хранителни продукти.

45. Момче на 16 г. Момчето живее с родителите си, които нямат постоянна работа. Семейството е в затруднено материално положение. Детето идва на училище облечен с горнище, няма яке и подходящи зимни обувки. След като застудя се оплаква, че има болки в кръста. Рядко отсъства без причина от училище и се справя с училищните си задачи. Нуждата на момчето е от зимно яке, комплект анцуг размер L и обувки № 41.

46. Момиче на 10 г., момиче на 12 г.  и момче на 17 г. Деца в риск, отглеждани в многодетно семейство с много ограничени доходи. Имат нужда от: хранителни продукти.

47. Момче на 14 г. Дете с обучителни затруднения, живеещо в семейство с ниски доходи. Има нужда от: ученическа раница.

САМОТНОЖИВЕЕЩИ ВЪЗРАСТНИ ХОРА И ЛИЦА С НИСКИ ДОХОДИ

48. Мъж на 67 г., самотноживеещ, без доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

49. Мъж на 78 г., живее сам, с ниски доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

50. Жена на 58 г., живее сама, с ниски доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

51. Жена на 76 г., живее сама, трудноподвижна. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

52. Мъж на 63 г., с трайни увреждания, 100 % инвалид. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

53. Жена на 55 г., инвалид, с трайни увреждания. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

54. Жена на 65 г., живее сама, без доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

55. Жена на 67 г., живее сама на квартира, с много ниски доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

56. Мъж на 54 г., самотноживеещ с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

57. Мъж на 56 г., самотноживеещ с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

58. Мъж на 81 г., самотноживеещ с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти и зимни боти № 42.

59. Мъж на 56 г., самотноживеещ и ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

60. Мъж на 84 г., самотноживеещ с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

61. Жена на 75 г., самотноживееща с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

62. Жена на 82 г., самотноживееща с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

63. Жена на 84 г., самотноживееща, с увреждания. Има нужда от: хранителни продукти и дрехи размер L, обувки № 38.

64. Жена на 92 г., самотноживееща, с увреждания. Има нужда от: хранителни продукти и дрехи размер L, обувки № 39.

65. Мъж на 76 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

66. Мъж на 68 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

67. Жена на 58 г., с увреждания и ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

68. Мъж на 53 г., с увреждания и ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

69. Жена на 50 г., самотноживееща, с увреждания. Има нужда от: хранителни продукти.

70. Мъж на 68 г., самотноживеещ, с увреждания. Има нужда от: хранителни продукти.

71. Жена на 79 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

72. Мъж на 67 г., самотноживеещ, без доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

73. Жена на 82 г., самотноживееща, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

74. Мъж на 85 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

75. Мъж на 67 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти, и дрехи размер М, обувки № 40.

76. Жена на 58 г., самотна майка, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти, дрехи размер L, обувки № 39.

77. Мъж на 67 г., самотноживеещ с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти, дрехи размер S, обувки № 38.

78. Жена на 41 г., с увреждане - умерена умствена изостаналост и с ниски доходи. Живее с майка си в много лоши битови условия. Има нужда от: хранителни продукти, дрехи размер М, обувки № 39.

79. Мъж на 54 г. Самотен баща с две деца, едното от които е с увреждане. Семейството е с ниски доходи. Имат нужда от: хранителни продукти,  дрехи размер L, обувки № 42.

80. Мъж на 68 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти, дрехи размер L, обувки № 43.

81. Мъж на 67 г., с увреждания и ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

82. Мъж на 63 г., живеещ с възрастните си родители. Имат финансови затруднения и здравословни проблеми. Семейството има нужда от хранителни продукти.

83. Жена на 66 г., самотноживееща, без доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

84. Жена на 46 г., самотноживееща, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

85. Мъж на 58 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

86. Мъж на 68 г., самотноживеещ, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

87. Жена на 60 г., самотноживееща, с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

88. Жена на 34 г., с ниски доходи. Има нужда от: хранителни продукти.

89. Мъж на 56 г., самотноживеещ с много нисък доход. Има нужда от: зимен дебел екип- ХЛ, зимни боти - № 44.

90. Мъж на 43 г., самотноживеещ, с много нисък доход. Има нужда от: зимни боти - № 43, зимен дебел екип – L размер.

91. Мъж на 46 г. с много нисък доход. Има нужда от: зимно яке – XL и трайни хранителни продукти.

92. Жена - самотноживееща, единствената ѝ дъщеря е починала. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

93. Мъж на 25 г., самотноживеещ. Има извършена сърдечна операция и е нетрудоспособен. Има нужда от: зимно яке – ХЛ и Зимни обувки - № 44.

94. Мъж на 57 г., самотноживеещ, с ТЕЛК и нисък доход. Има нужда от: зимни боти - № 44 и трайни хранителни продукти.

95. Мъж на 65 г., самотноживеещ и с нисък доход. Има нужда от: Трайни хранителни продукти.

96. Жена на 75 г., с минимални доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

97. Жена на 65 г., с минимални доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

98. Мъж на 62 г., с минимални доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

99. Мъж на 65 г., трайно безработен на социално подпомагане. Няма близки и роднини, които да го подкрепят. Има нужда от: трайни хранителни продукти, консерви и дрехи размер L.

100. Жена на 56 г., живееща при изключително тежки условия, без собствено жилище. Няма възможност да си приготвя храна. Има нужда от: Храна готова за консумация във вид на консерви.

101. Мъж на 93 г., самотноживеещ с ниски доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

102. Двама мъже на 84 г. и на 46 г. – баща и син. Хронично болни, с ниски доходи. Имат нужда от: трайни хранителни продукти.

103. Мъж на 93 г., самотноживеещ с ниски доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

104. Жена на 86 г., самотноживееща и болна. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

105. Жена на 83 г., самотноживееща и болна. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

106. Жена на 76 г., самотноживееща и болна. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

107. Жена на 87 г., самотноживееща и болна. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

108. Жена на 84 г., самотноживееща и болна. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

109. Жена на 54 г., със заболяване - ДЦП, от раждането си. Има нужда от: хранителни продукти.

110. Жена на 20 г., безработна, с увреждане, посещава Дневен център за хора с увреждания – гр. Троян. Живее само с баща си. Има нужда от: зимно яке размер 2XL и книги.

111. Жена на 86 г., вдовица, самотноживееща. Синът и снаха ѝ са починали. Жената има нужда от: парти грил и хранителни продукти трайни.

112. Жена на 85 г., самотноживееща, има син починал миналата година. Жената ще се зарадва на хранителен пакет за празниците.

113. Жена на 91 г. вдовица, живее сама. С влошено здравословно състояние, сляпа. На същия адрес живее дъщеря ѝ, но в друга постройка, която също е пенсионерка. Жената има нужда от: хранителни продукти трайни. 

114. Мъж на 70 г., с влошено здравословно състояние без семейство, без роднини, близки и познати, които да  полагат грижи за мъжа. Има нужда от трайни хранителни продукти.

115. Мъж на 52 г., самотноживеещ без близки и роднини, със здравословен проблем и проведено оперативно лечение. Има нужда от: зимни обувки № 42, зимно яке и анцуг размер М.

116. Жена на 49 г., пенсионер по болест, с ниски доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

117. Мъж на 44 г., трайно безработен. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

118. Мъж на 55 г., семейство се състои от трима души, трайно безработни. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

119. Жена на 77 г., в тежко финансово положение. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

120. Жена на 55 г., жената е с минимални доходи и има финансови затруднения. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

121. Мъж на 62 г., лицето има финансови затруднения. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

122. Жена на 53 г. Лицето има финансови затруднения. Пенсионер по болест с ТЕЛК. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

123. Жена на 83 г. Лицето с ниски доходи и финансови затруднения. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

124. Мъж на 56 г. Лицето е безработно и има финансови затруднения. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

125. Жена на 67 г. Самотноживеещо лице с ниски доходи и финансови затруднения. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

126. Мъж на 23 г. Семейството на мъжът е в затруднено финансово положение. Имат нужда от: трайни хранителни продукти.

127. Жена на 64 г. Лицето е с ниски доходи и финансови затруднения. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

128. Жена на 51 г. Лицето е безработно и има финансови затруднения. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

129. Жена на 19 г. Жена от семейство с ниски доходи и затруднено финансово положение. Имат нужда от: трайни хранителни продукти.

130. Мъж на 65 г. самотноживеещ, без близки и роднини. Полусляп. Няма възможност да си готви. Има нужда от: храна готова за консумация – консерви.

131. Мъж на 56 г., бездомен. Има нужда от: храна готова за консумация - консерви.       

132. Жена на 69 г. Самотноживееща, без доходи. Има нужда от: трайни хранителни продукти.

 

Последна промяна: 15:29, 18 Декември 2024
Разглеждания: 2631

Бъдете информирани

Абонирайте се за нашия бюлетин!

Получавайте първи всички актуални новини, събития, обяви и съобщения от Община Троян.

Последвайте ни във Facebook