Прескочи към основното съдържание на страницата Прескочи до контекстното меню

Гигантските Африкански Охлюви в Природонаучния музей на 2 и 3 септември. Вълшебство от биологично разнообразие

21
Авг
2023
Гигантски африкански охлюви

На 2 и 3 септември (08:00 -17:00 ч.), в Природонаучния музей в Черни Осъм ще се състои изложба, представяща гигантски африкански охлюви от рода „ахатина“.

Под ръководството на биолога Ростислав Траянов, посетителите ще имат възможността да се потопят в удивителния свят на тези създания и да ги докоснат. Изложбата ще представи разнообразни сухоземни охлюви, различаващи се по форма, размер и цвят. От черупки до безчерупкови, от кръгли до спираловидни и винтообразни форми - пътешествие из света на биологичното разнообразие.

Биологът Ростислав Траянов ще сподели своите знания и подробности за живите експонати и най-впечатляващите видове от различните части на света. Изложбата ще гостува през уикенда и обещава интересни срещи с любопитни разговори.

 

Природонаучен музей - Черни Осъм

Последна промяна: 10:22, 21 Август 2023
Разглеждания: 540

Бъдете информирани

Абонирайте се за нашия бюлетин!

Получавайте първи всички актуални новини, събития, обяви и съобщения от Община Троян.

Последвайте ни във Facebook